• Skierowania CMD

  Pobierz i wydrukuj nasze skierowania na: badanie densytometryczne oraz wykonanie zdjęcia RTG.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Cennik

  Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług medycznych oferowanych w naszej placówce.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Witamy

  Witamy na stronie Centrum Medycznego Dentaurus, która jest odpowiedzią na Państwa sugestie.

  ZOBACZ WIĘCEJ

Previous
Next

KONTAKT

Centrum Medyczne Dentaurus:
ul. Niepodległości 44-48, Koszalin

Telefon:
94 348 13 73

Dni i godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek w godzinach 9-17

O nas

Centrum Medyczne Dentaurus rozpoczęło swoją działalność opartą na diagnostyce oraz leczeniu osteoporozy w maju 2002 roku pod nazwą Centrum  Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy. Pierwszą siedzibą była Przychodnia Lekarska przy Szpitalu Gruźlicy i Chorób Płuc w Koszalinie, przy ulicy Niepodległości 44-48. Nasze Centrum dysponowało ultranowoczesnym densytometrem kostnym Osteocore, francuskiej firmy Medilink. Był to w tym okresie jedyny aparat do densytometrii kostnej na Pomorzu Środkowym.

Dzięki zaawansowanej technice naszego densytometru służy on naszym pacjentom do dnia dzisiejszego. Jest to niezmiernie ważny aspekt w diagnostyce i leczeniu osteoporozy. Pozwala zachować pewność poprawności oraz wiarygodności wykonywanych badań, gdyż od 10 lat wykonywane są one na tym samym aparacie.

Od początku istnienia Centrum, lekarzem konsultującym badania osteoporozy jest Dr Piotr Kaczkowski - specjalizacja I stopnia w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu - Wydział Lekarski oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Wydział Rehabilitacji.

W maju 2012 roku otworzyliśmy nową siedzibę na terenie Szpitala Gruźlicy i Chorób Płuc w Koszalinie, przy ulicy Niepodległości 44-48. W całości wyremontowana placówka, spełnia wszelkie standardy lecznicze oraz pozwala w komfortowych warunkach prowadzić działalność diagnostyczną oraz leczniczą dla naszych pacjentów.

Naszą ofertę diagnostyczną uzupełniliśmy o najnowszy aparat cyfrowy RTG renomowanej firmy CEFLA do wykonywania zdjęć pantomograficznych oraz cefalometrycznych dla lekarzy stomatologów.

Skontaktuj się z nami

powered by fox contact

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Centrum Medyczne Dentaurus